Części zamienne 3D

Dzięki najnowszym technologiom druku 3D jesteśmy w stanie dostarczać elementy o parametrach lepszych niż dostarczone w oryginale.

Części zamienne 3D

Nasz dział R&D skutecznie odtworzy i zmodernizuje potrzebne części zamienne 3D – tak aby drukowały się efektywniej i realizowały powierzone zadania przez maksymalnie długi czas.
Technologie druku z kompozytów z zastosowaniem włókna węglowego czy aramidowego ( Kevlar) dają niesamowite efekty potwierdzone wieloma realizacjami dla przemysłu.
Równolegle są doskonałym wsparciem dla druku z metalu tworząc lżejsze części hybrydowe. Skontaktuj się z naszym specjalista aby dobrać optymalne rozwiązanie !

Części zamienne 3D – idealne rozwiązanie dla firm produkcyjnych

Innowacyjna technologia druku trójwymiarowego pozwala nam na szybkie i sprawne wytwarzanie wszelkiego rodzaju elementów, składających się na różne mechanizmy, znajdujące się np. w silnikach i układach napędowych rozmaitych maszyn. Dzięki nowoczesnym drukarkom w krótkim czasie wykonujemy nietypowe, trudno dostępne na rynku części zamienne 3D, umożliwiające sprawne działanie pojedynczych urządzeń bądź całych linii technologicznych. Podejmujemy się drukowania m.in. podzespołów samochodowych, niestandardowych narzędzi i uchwytów, a także osłon i obudów, np. do urządzeń AGD i RTV, w tym części zamienne do drukarek 3D.  Zrealizowane przez nas trójwymiarowe wydruki na ogół z powodzeniem zastępują oryginalne akcesoria, które w większości przypadków są trudno dostępne, a ich produkcja jest czasochłonna oraz bardzo kosztowna. Drukarki 3D, których używamy w swojej pracy, działają szybko i sprawnie. Ich zaletą jest duża powierzchnia robocza. Proces całkowitego zadruku komory o standardowych wymiarach 270 mm x 160 mm x 400 mm zajmuje około godziny.

Przy wyrabianiu części zamiennych metodą druku trójwymiarowego zawsze kierujemy się przekazanymi nam przez Państwa wytycznymi oraz wskazówkami. Sumiennie przykładamy się do realizacji każdego zlecenia, postępując z należytą dokładnością oraz precyzją. Do wytworzenia określonego podzespołu używamy wyłącznie trwałych i odpornych na wysokie temperatury materiałów, które wyróżniają się podobnymi, a często nawet lepszymi właściwościami w porównaniu do tworzyw, z których wykonywane są oryginalne elementy. Wydruk zamówionej części zamiennej 3D w przeważającej liczbie przypadków realizujemy w ciągu zaledwie jednego dnia.

Najważniejsze zalety wydruku części zamiennych 3D

Tworzenie różnego rodzaju podzespołów za pomocą nowoczesnej drukarki trójwymiarowej przynosi Państwu jako naszym klientom kilka korzyści. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić na kosztach produkcji danego elementu. Dodatkowo znacząco skraca czas oczekiwania na jego dostarczenie z kilku tygodni do kilkudziesięciu godzin. Części zamienne 3D odznaczają się również najwyższą jakością wykonania.


      <span >Części zamienne 3D</span>

      <span >Części zamienne 3D</span>

      <span >Części zamienne 3D</span>

      <span >Części zamienne 3D</span>

      <span >Części zamienne 3D</span>

  Skontaktuj się

  Zostaw nam swoje dane a nasi specjaliści skontaktują się w celu optymalnego doboru technologii.