Technologie 3D do produkcji seryjnej

Dzięki najnowszym technologiom druku 3D jesteśmy w stanie dostarczać elementy o parametrach lepszych niż dostarczone w oryginale.

Serie produkcyjne

Dostarczamy najszybsze technologie 3D do produkcji seryjnej
Setki elementów dziennie bez czasochłonnej i kosztownej formy wtryskowej

Wykorzystaj przewagi druku 3D
– optymalizuj funkcjonalność
– twórz wydajne geometrie
– personalizuj części

Nasz dział R&D skutecznie odtworzy i zmodernizuje potrzebne części – tak aby drukowały się efektywniej i realizowały powierzone zadania przez maksymalnie długi czas
Technologie druku z kompozytów z zastosowaniem włókna węglowego czy aramidowego ( Kevlar) dają niesamowite efekty potwierdzone wieloma realizacjami dla przemysłu.
Równolegle są doskonałym wsparciem dla druku z metalu tworząc lżejsze części hybrydowe .

Technologia druku do produkcji seryjnej

Niegdyś na urządzeniach trójwymiarowych tworzono wyłącznie prototypy. Do dzisiaj jednak wykorzystywane są one głównie w tym celu. Powinni mieć jednak Państwo świadomość, że używany przez nas sprzęt z biegiem czasu ulega systematycznemu udoskonaleniu. Nowoczesne drukarki działają przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii 3D do produkcji seryjnej. Tego typu proces wytwórczy polega na wykonywaniu masowej liczby identycznych wyrobów przy wykorzystaniu takich samym sposobem. Na ogół jest to wyśmienita alternatywa do konwencjonalnych metod produkcyjnych. Masowe przygotowywanie różnych modeli trójwymiarowych jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych kodów maszynowych.

Produkcja seryjna 3D jest przez nas prowadzona przy użyciu rozmaitych urządzeń działających poprzez najnowsze technologie. W tym celu wykorzystujemy zarówno stosunkowo niewielkie, desktopowe drukarki, jak i sprzęt przemysłowy o dużych gabarytach. Te drugie świetnie sprawdzają się zwłaszcza przy realizacji większych procesów wytwórczych. Maszyny te zapewniają optymalną dokładność i wydajność druku dzięki temu, że wykonano je z wysokiej jakości podzespołów oraz tworzyw. Realizowane przy ich pomocy na Państwa zlecenie wydruki na ogół odznaczają się idealnie równą powierzchnią przy zachowaniu wymiarów. Wyrabiane masowo z materiałów sztywnych elementy odznaczają się wytrzymałością oraz odpornością na wysokie temperatury.

Używane przez nas w seryjnej produkcji drukarki 3D słyną zarówno z nowoczesnej technologii druku, jak i z bogatego wyposażenia. W swojej pracy często korzystamy z odpowiednio dobranych profili materiałowych, a także certyfikowanych, kompatybilnych z danym urządzeniem filamentów, czyli specjalnych włókien, które odgrywają bardzo istotną rolę przy wytwarzaniu trójwymiarowych przedmiotów.

Druk 3D w produkcji seryjnej – czy to się opłaca?

Standardowa drukarka trójwymiarowa wykonuje dany element poprzez warstwowe nakładanie określonego tworzywa stanowiącego budulec produktu. Poszczególne modele używanych przez nas urządzeń działają z różną prędkością, którą można dowolnie sterować, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb. Technologie urządzenia, za pomocą których realizujemy produkcję seryjną, zapewniają szybkie tempo oraz precyzję wyrabiania określonych modeli. Zazwyczaj wykorzystujemy je do produkcji niewielkich części mechanicznych oraz akcesoriów do telefonów komórkowych. Relatywnie duża powierzchnia robocza umożliwia nam także masowe drukowanie elementów o znacznych rozmiarach.

 

Skontaktuj się z naszym specjalista aby dobrać optymalne rozwiązanie !


      <span >Technologie 3D do produkcji seryjnej</span>
45 min

10 Wolantów Treningowych


      <span >Technologie 3D do produkcji seryjnej</span>
60 min

24 Wkładki ortopedyczne


      <span >Technologie 3D do produkcji seryjnej</span>
27 min

50 Dysz Venturiego


      <span >Technologie 3D do produkcji seryjnej</span>

      <span >Technologie 3D do produkcji seryjnej</span>
32 min

54 Adaptery PP


      <span >Technologie 3D do produkcji seryjnej</span>

  Skontaktuj się

  Zostaw nam swoje dane a nasi specjaliści skontaktują się w celu optymalnego doboru technologii.