Druk 3D z proszku

Dostarczamy wydruki z najskuteczniejszych technologii przetwarzających proszki poliamidowe

Druk 3D z Proszków poliamidowych

Dostarczamy pojedyncze wydruki i serie produkcyjne Dostępne materiały :  Pa12, Pa11, PBT, ESD, Flex, TPU, Polipropylen  Wydruki możemy barwić ( wybrane materiały ), uszczelniać, nadawać satynowy czarny wygląd (poczernianie)  czy wygładzać powierzchnię :  wibracyjnie i chemicznie ( VapourSmothing ) Nasza oferta obejmuje profesjonalny druk 3D z proszku, który jest nowoczesną i wysoce efektywną technologią addytywnego wytwarzania różnego rodzaju obiektów. Gotowe wyroby dostarczamy m.in. na potrzeby przemysłu – współpracujemy z zakładami motoryzacyjnymi, medycznymi, technologicznymi i każdym, kto chce uzyskiwać dowolne, nawet najbardziej skomplikowane z form wtryskowych. Posługujemy się różnymi metodami druku 3D, w tym m.in. selective laser sintering (SLS), która wykorzystuje niespieczony proszek. Najlepszy sprzęt w połączeniu z kompetencjami i doświadczeniem naszego zespołu pozwalają na świadczenie usług najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do sprowadzenia naszej oferty i nawiązywania współpracy!

Zastosowanie i zalety druku 3D z proszków

Coraz więcej wyrobów powstaje nie w ramach skomplikowanego procesu produkcyjnego w energochłonnych zakładach przemysłowych, lecz przy użyciu nowoczesnych, wydajnych i oszczędnych metod druku 3D, m.in. z niespieczonych proszków metali. Techniki trójmiarowego wytwarzania addytywnego polegają na wykorzystaniu wiązki laserowej w celu ich spiekania, a tym samym formowania rożnego rodzaju obiektów. Technologia selective laser sintering (SLS) to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych metod produkcji rozmaitych wyrobów. Drukarki 3D umożliwiają otrzymywanie takich obiektów, jak m.in.:
  • podzespoły maszyn i urządzeń,
  • implanty medyczne,
  • elementy montażowe i instalacyjne,
  • prototypy,
  • obudowy sprzętu elektronicznego.
Dlaczego warto zdecydować się na technologię druku trójwymiarowego? Jednym z kluczowych aspektów, które przekonują do coraz szerszego wykorzystania form wtryskowych, wiązki laserowej i proszku metalowego (np. ze stali nierdzewnej) lub innego rodzaju w ramach produkcji, jest dokładność. Możliwość precyzyjnego i powtarzalnego formowania dowolnych, ściśle odpowiadających danemu projektowi wyrobów o strukturze plastra miodu świadczy o najwyższej jakości druku 3D w technologii SLS.

Kompleksowa realizacja druku 3D

Obiekty powstające przy użyciu trójwymiarowej drukarki dają też gwarancję bardzo wysokiej wytrzymałości. Są trwałe dzięki swojej strukturze odpornej na skrajne temperatury i promieniowanie ultrafioletowe. Kolejna zaleta to powtarzalność efektu, co pozwala na zastosowanie metody selective laser sintering (SLS) wykorzystującej niespieczony proszek i formy wtryskowe w ramach seryjnej i masowej produkcji. Z uwagi na swoją dokładność równie dobrze nadaje się ona do wysoce zindywidualizowanych konstrukcji. W porównaniu z tradycyjnymi metodami wytwarzania fizycznych obiektów drukarki 3D zapewniają też znacznie krótszy czas oczekiwania na rezultaty. Nawiązując z nami współpracę, mają Państwo pewność uzyskania oczekiwanych efektów w krótkim czasie. Realizujemy zarówno najprostsze, jednostkowe zlecenia, jak i dostarczamy wyroby w trybie ciągłym w dużych ilościach, gdy istnieje taka potrzeba. Działamy profesjonalnie, elastycznie i kompleksowo – projektujemy, drukujemy i wykańczamy różnego rodzaju obiekty, jak np. części samochodowe, obudowy do urządzeń czy implanty medyczne. Zapraszamy do współpracy, jeśli chcą Państwo skorzystać z technologii selective laser sintering (SLS), czyli druku 3D z niespieczonych proszków kształtowanych przy użyciu form wtryskowych.

    Skontaktuj się

    Zostaw nam swoje dane a nasi specjaliści skontaktują się w celu optymalnego doboru technologii.